A fost bătaie generală, cu pumni și picioare, după meciul Columbia-România
Meciul Columbia-România, desfășurat la Madrid, s-a încheiat cu o bătaie generală între mai mulți suporteri. Unul dintre scandalagii a scos chiar un cuțit și a început să-i amenințe pe ceilalți. Presa din Columbia scrie că printre scandalagii s-ar fi aflat atât suporteri români, cât și columbieni. Momentul a fost filmat de martori, iar în imagini se poate vedea cum mai mulți suporteri își împart pumni și picioare.
România a fost învinsă de Columbia în amicalul de la Madrid, cu scorul 2-3.
Sursa: Antena 3